1 september 2027

- 30 september 2027

Doe mee aan de Oorfonds Challenge: Steptember

Vanaf 1 september 2027 neemt een grote groep mensen deel aan een nieuwe, hele gezonde, challenge: iedere deelnemer loopt elke dag in de maand september een behoorlijk aantal stappen met keuze uit 5.000, 10.000 of 15.000 de Oorfonds.

En waarom? Omdat iedereen op deze manier echt bewust iets doet aan zijn of haar gezondheid en tegelijkertijd elke stap zet voor een onderzoek op gebied van Tinnitus van het Oorfonds.

Wat is ons idee?

Step 1: In Steptember zet iedereen die meedoet elke dag tenminste een aantal stappen naar keuze (je loopt daarmee elke dag dus het vooraf gekozen aantal stappen)

Step 2: Met elke step gaat je eigen gezondheid met ‘sprongen’ vooruit

Step 3: Met jouw deelname wordt de groep enthousiastelingen die dit met het Oorfonds willen doen groter

Step 4: Hoe meer mensen meedoen, hoe gezonder we met zijn allen worden én hoe meer mensen horen van dit Oorfonds initiatief

Step 5: Als je namens jezelf én het Oorfonds hier (1 of meer keren) jouw ervaringen op social media over wilt delen, krijgt het Oorfonds meer bekendheid

Step 6: Als je er daarbij voorkies om ook mee te doen met onze teamactie om geld op te halen voor het GABA Tinnitus onderzoek, zetten we meteen goede stappen voor dat onderzoek

Step 7: Je mag natuurlijk ook altijd zelf een eigen actie aanmaken om zelf geld op te halen voor het GABA Tinnitus onderzoek!

We zouden het geweldig vinden als zoveel mogelijk mensen hieraan mee willen doen.

Zou jij je ook willen aanmelden? Klik dan op de button en laat je gegevens en jouw wensen (zoals bijvoorbeeld het aantal stappen dat je dagelijks wilt gaan zetten) achter dan kunnen we contact met je opnemen!

Ik weet al hoe ik een actie kan aanmaken dus dat ga ik meteen doen!

Praktische infomatie

Leuk dat je mee gaat doen aan dit evenement!

Door hiernaast je gegevens achter te laten en op versturen te klikken, laat je ons weten dat je meedoet. 

Hiermee kunnen we ook contact met je opnemen om alles met betrekking tot deze mooie actie (aan elkaar) te laten weten.

Het zou ook super zijn als je, indien je het leuk vindt, jouw ervaringen over het evenement wilt delen met de buitenwereld.

Want met meer mensen meer vreugde en wij willen graag zoveel mogelijk positieve ervaringen en connecties met het Oorfonds delen met de rest van Nederland!

Naam deelnemer(Vereist)